mail: kwiaciarnia@magnolia-kwiaty.com
tel: + 48 602 698 638

Image Alt

O nas

O NAS

Kwiaciarnie Magnolia to sieć kwiaciarni stacjonarnych, które dostarczają kwiaty na terenie Warszawy, Konstancina- Jeziorna oraz okolic. Zapewniamy najwyższą świeżość i jakość dowożonych kwiatów. Wszystkie wiązanki przygotowywane są przez najlepszych florystów w jednej z naszych czterech kwiaciarni stacjonarnych, co daje gwarancję najwyższej jakości dostarczanych bukietów.

Nasze wysiłki koncentrujemy na tym, aby kwiaty dawały radość, budziły zachwyt i były pięknym dodatkiem do relacji między ludźmi. Bukiet kwiatów to niezwykły prezent, który jest wyrazem miłości i dbałości o drugą osobę, dlatego z wielką przyjemnością dostarczymy kwiaty dla Ciebie lub w Twoim imieniu na terenie Warszawy i okolic.

Kwiaciarnia wysyłkowa Magnolia oferuje niepowtarzalne i oryginalne kompozycje kwiatowe na każdą okazję, jak: urodziny, imieniny, rocznice czy ślub. Dostarczamy kwiaty terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Jeśli pilnie potrzebujesz wysłać bukiet ukochanej osobie – to świetnie trafiłeś, bo ekspresowa wysyłka kwiatów to nasza specjalność. Na życzenie Klienta do wiązanki dołączymy estetyczny bilecik z życzeniami. Kwiaty z dostawą to fantastyczny pomysł na prezent czy niespodziankę, a nasz szybki kurier kwiatowy dostarczy piękny bukiet do rąk własnych.

Zamówienia na bukiety z dowozem przyjmujemy przez nasz sklep internetowy lub telefonicznie. Każde zamówienie traktujemy z najwyższą uwagą i zaangażowaniem. Jako kwiaciarnia online dostarczany perfekcyjnie wykonane i dopracowane bukiety, które przez długi czas cieszą obdarowana osobę, a wysyłka bukietów jest ekspresowa! Swoje zamówienie możesz również odebrać w jednej z naszych czterech kwiaciarni stacjonarnych.

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, na rynku działamy od ponad 20-stu lat. Jako eksperci florystyki i kwiatowa poczta zdobyliśmy zaufanie wielu naszych Klientów. Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres, bezpiecznie, na czas z zachowaniem najwyższych standardów obsługi.

Magnolia – kwiaciarnia stacjonarna i kwiaciarnia online

Magnolia to wyjątkowe miejsce, w którym zawsze znajdziesz świeże kwiaty najwyższej jakości, bukiety w nowoczesnych aranżacjach, oryginalne rośliny doniczkowe oraz dekoracje do domu. Oprócz gotowych wiązanek zaprezentowanych w sklepie na naszej stronie internetowej, wykonujemy również kwiatową oprawę uroczystości ślubnych, rocznicowych, urodzinowych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w kwestii indywidualnych projektów.