mail: kwiaciarnia@magnolia-kwiaty.com
tel: + 48 602 698 638

Magnolia Kwiaty

f

Majowe kwiaty w domu

Maj to czas kiedy otaczająca nas przyroda przepięknie rozkwita i dostarcza nam niesamowitych zmysłowych wrażeń. Cudowne zapachy oraz nasycone kolory kwitnących w tym miesiącu kwiatów zachęcają abyśmy zaprosili je do naszych domów. Wśród najbardziej ulubionych i docenianych kwiatów goszczących w naszych salonach znajdziemy między innymi peonię, bez, konwalię, hiacynty czy lewkonie. Zaproście te piękne kwiaty do domów i w pełni cieszcie się majem 😊, a my bezpiecznie dostarczymy kwiaty do Waszych domów.

Peonie – to długotrwałe rośliny o wyjątkowym zapachu. Występują w szerokiej gamie kolorów od białego przez subtelne pudrowe róże, koralowe odcienie, po intensywne kolory ciemnego różu i bordo. Doskonale harmonizują z każdym wnętrzem, podkreślając jego unikatowy styl i nadając mu elegancki charakter.

 

Lilak (bez) – to kolejna przepiękna roślina, której niesamowite kiście kwiatów wypełniają swym subtelnym aromatem nasze wnętrza. Najczęściej spotykany w kolorze intensywnego lub jasnego fioletu oraz bieli. Wygląda przepięknie w domowym wazonie.

Konwalie – te delikatne kwiaty potrafią w kilka minut zaczarować atmosferę w naszych domach. Ta leśna roślina o przepięknych, delikatnych, białych kwiatuszkach posiada wyjątkowy zniewalający zapach. Nawet niewielki bukiecik potrafi zdziałać cuda w naszej życiowej przestrzeni.

Hiacynty – ich intensywny zapach pobudza wszystkie zmysły a oczy cieszy feeria dostępnych kolorów i odcieni. Doskonałe zarówno w wersji doniczkowej jak i ciętej do domowego wazonu. Prześlicznie wyglądają w towarzystwie innych kwiatów jak eustoma czy goździk gałązkowy.

Stokrotki – mimo swych niewielkich rozmiarów stokrotki są niezwykle czarujące, a zebrane w bukiecik ślicznie przystroją nasze mieszkanie. Ich cudownie delikatna struktura oraz piękne kolory doskonale nadają się do dekoracji pokoi dziecięcych.

Lewkonia – zaskakująco piękna roślina ogrodowa, która doskonale odnajduje się w przestrzeni domowej. Ogromny wybór dostępnych kolorów i odcieni pozwala na unikatowe kwiatowe aranżacje.

Maj to również czas kiedy przepięknie kwitnie Magnolia – ona jednak najlepiej prezentuje się na krzewach i drzewach 😊.

Pozostałe kwiaty znajdziesz w naszej kwiaciarni. Zamów kwiaty przez naszą stronę internetową lub telefonicznie, a my bezpiecznie dostarczymy je do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy.