mail: kwiaciarnia@magnolia-kwiaty.com
tel: + 48 602 698 638

Magnolia Kwiaty

KWIATY KTÓRE UWIELBIAJĄ KOBIETY – TOP 6

 

 

Każda kobieta ma swój ulubiony kwiat który darzy szczególnym uczuciem, czasami są to wybory wyszukane a innym razem powszechne odmiany w unikatowym kolorze. 

Nie ma złotej zasady a wiemy jak ważne jest trafić w gust kobiety – szczególnie przy ważnych okazjach takich jak urodziny czy oświadczyny. 

 

„Every flower is a soul blossoming in nature.”  Gerard de Nerval

 

Przygotowaliśmy listę kwiatów które powszechnie wzbudzają zachwyt i zawsze będą dobrym wyborem przy każdej okazji.

 

1.Peonia ( piwonia )

To piękne okazałe kwiaty które występują w odcieniach bieli, różu i czerwieni. Mają w sobie romantyczną elegancję która nie jednej Pani kojarzy się z paryskimi kawiarniami a od starożytności jest nazywana jest rośliną boską. Żadna kobieta nie przechodzi obok nich obojętnie. Są to kwiaty które kwitną od mają do lipca ale w naszych kwiaciarniach Magnolia możesz zamówić te piękne kwiaty przez cały rok.

 

2.Róże

Królowe wśród kwiatów, klasyczne i eleganckie. Mnogość odmian, kształtów i kolorów powoduje, że kobiety wciąż uwielbiają bukiety z tych pięknych kwiatów. Bukiet róż w kolorze ciemnej czerwieni z dużymi pąkiem jest niepodważalnie wyrazem miłości i uznania, ale róże występują również w drobniejszych odmianach wielokwiatowych które są niesamowicie romantyczne. 

 

3. Jaskry

Wyjątkowo piękny i delikatny kwiat który przypomina mieszankę róży i peoni. Subtelność tej odmiany powoduje że bardzo często jest on wykorzystywany w bukietach ślubnych. Jaskry to przede wszystkim romantyzm i elegancja, występują prawie we wszystkich kolorach od bieli po romantyczną czerwień.

 

4. Lilie

Lilie to kwiaty które zdecydowanie robią wrażenie swoim rozmiarem oraz zapachem które wytwarzają. Długie łodygi pełne kwitnących pąków utrzymują się bardzo długo – nawet do 14 dni. Bądźcie pewni że, liliowy zapach zagości w Waszych domach na bardzo długo. Jeżeli chodzi o ten królewski kwiat to trzeba pamietać, że jest to gatunek który jest szkodliwy dla zwierząt więc jeżeli w domu macie pupila pomińcie tą pozycję dla jego zdrowia.

 

5. Tulipany

Tulipany to nieustająco kwiaty które kojarzą się z nadchodzącą wiosną mimo, że już dzisiaj są dostępne przez cały rok! Występują we wszystkich kolorach tęczy więc dla każdej pani na pewno znajdzie się odpowiedni kolor. Pamiętaj tylko tulipany najpiękniej wyglądają w pełnym bukiecie. Pojedyncze sztuki nie prezentują się dobrze.

 

6. Eustoma

To delikatny kwiat który kojarzy się z wiosną, łąką, beztroską oraz ciepłym latem. Bukiet z tych kwiatów nada wnętrzy rustykalnego klimatu i beztroski. Kwiaty te są bardzo wytrzymałe i z odpowiednią pielęgnacją prezentują się w dobrej formie nawet do 14 dni. Eustoma występuje w kolorach bieli, pastelach od zieleni, róż, fiolet po żywy odcień czerwieni.